Ten sklep wykorzystuje technologię Ciasteczek, która rozszerza możliwości działania sklepu. Pliki Cookies wykorzystywane są do podtrzymywania sesji zalogowanych użytkowników. Więcej w polityce prywatności.

close
.

.

NOWOŚCI PROMOCJE TKANINY WYSYŁKA KONTAKT

tel: 604-360-890 sklep@fashionmeble.pl

DOSTAWA GRATIS! Zrób zakupy powyżej 3500zl i otrzymaj transport GRATIS!

Wysyłka i płatności

Meble dowozimy własnym transportem na terenie całego kraju. 

W trasę wyjeżdża jeden kierowca, który nie ma obowiązku wnoszenia towaru do mieszkania oraz montażu mebli.  Kwestie wniesienia mebli należą do indywidualnych ustaleń Klienta z kierowcą.
O planowanej dostawie informujemy telefonicznie dzień wcześniej. W miarę możliwości prosimy się o dostosowywanie się do godziny dostawy. Przy większych gabarytach prosimy zorganizować drugą osobę do pomocy.


Czas realizacji zamówienia jest zależny od rodzaju zamawianych mebli i wynosi od 7 dni - 6 tygodni. W przypadku mebli produkowanych na indywidualne zamówienie termin ten może ulec wydłużeniu.


Każda przesyłka jest starannie pakowana i zabezpieczona, jednak prosimy aby jej stan sprawdzić w chwili odbioru przy kurierze, a ewentualne uszkodzenie towaru prosimy zgłosić dostawcy, który jest zobowiązany spisać odpowiedni protokół zgłoszenia – prosimy o niezwłoczne zgłaszanie sprzedawcy wszelkich wad;

RATY - PLATFORMA RATALNA - najtańsze raty dla zakupów przez internet.

Raty Santander Consumer Finanse

Jak kupić na raty?

Kto może kupić na raty?


Szukaj

Katalog produktów
Zobacz galerię tkanin